Działamy na rynku od 2011 roku. Jednak aby opisać naszą historię warto cofnąć się do drugiej połowy lat 90.

To wtedy Rafał Stroiński kończy studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim i podejmuje studia w Harvardzie a Bartłomiej Jankowski, również po ukończeniu Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczyna studia w Oxfordzie.

Ich drogi schodzą się kilka lat później w jednej z najlepszych międzynarodowych kancelarii, gdzie Rafał rozwija praktykę poświęconą fuzjom i przejęciom a Bartłomiej odpowiada za zespół zajmujący się arbitrażem oraz doradztwem procesowym.

Szybki rozwój zawodowy sprzyja decyzji o rozpoczęciu własnej działalności, której podstawą jest właśnie doradztwo transakcyjne, procesowe/arbitrażowe oraz bieżące doradztwo korporacyjne.

Z czasem czwartym filarem stało się doradztwo podatkowe, a to za sprawą Arkadiusza Michaliszyna, od ponad 20 lat wspierającego spółki w zakresie prawa podatkowego.

Aby zapewnić naszym Klientom pełne wsparcie oraz dla ich wygody w 2014 roku działalność rozpoczęło krakowskie biuro a od 2017 roku mają oni również do dyspozycji biuro w Katowicach.

Od samego początku dokładamy wszelkich starań, aby utrzymywać najwyższy poziom usług, czego potwierdzeniem jest obecność w międzynarodowych zestawieniach i rankingach, m.in. Legal500 i Chambers.