JS Legal

Kancelaria JSLegal została założona przez dr Rafała T. Stroińskiego oraz Bartłomieja Jankowskiego, adwokatów z kilkunastoletnią praktyką w międzynarodowych kancelariach, w tym na stanowiskach partnerów.

Nasz zespół świadczy usługi o najwyższej jakości, wedle standardów panujących w międzynarodowych firmach prawniczych, odpowiadające potrzebom polskich i międzynarodowych Klientów działających w Polsce.

Zawsze patrzymy na problem z perspektywy Klienta i prowadzonego przez niego biznesu. Udzielając porad prawnych przedstawiamy praktyczne rozwiązania pozwalające na minimalizację ryzyka związanego z danym projektem lub na jego efektywną alokację pomiędzy stronami. Staramy się identyfikować problemy z odpowiednim wyprzedzeniem, proponując kreatywne metody ich rozwiązywania.

JSLegal zapewnia pełen zakres usług prawnych, ze szczególnym uwzględnieniem zaawansowanych porad prawnych w dwóch głównych obszarach bezpośrednio związanych z ekspertyzą, specjalizacją i zawodową pasją partnerów:  rozstrzygania sporów oraz  transakcji korporacyjnych. Zespół JSLegal to grupa ludzi zajmujących się świadczeniem usług prawnych na najwyższym poziomie.

Tak jak nasi Klienci cenimy jakość i wysokie standardy konkurencyjnego i etycznego prowadzenia biznesu. Dlatego tak bardzo wierzymy w wartości reguł fair play.

Kancelaria JSLegal jest rekomendowana w kategoriach Corporate M&A oraz Dispute Resolution w międzynarodowym rankingu kancelarii Legal500.

Zespół JSLegal

            JSLEGAL_ TWITTER

 Współpracujemy z:

                                  

 

Chambers Europe

© 2011 by JS Legal